Melyik páros nyerte el az első csatorna "Jégkorszak 2016" bemutatójának végét - a szakértők és rajongók véleményét

A régóta várt évszak "Ice Age-2016" kezdődött az első csatornán. A "jégkorszak" szervezői szerint minden alkalommal, amikor még nehezebb meglepni a nézőket előadásokkal és előadásokkal. De Ilya Averbukh már ígért meglepetéseket és "ízletes" számokat. De a legérdekesebb dolog vár ránk a "jégkorszak" végére, amikor a győzteset meg fogják határozni.

"Ice Age" 2016: az új szezon résztvevői

Hagyományosan az új szezon "Jégkorszak 2016" résztvevői voltak a médiaemberek és a profi versenyzők.
  1. Darya Moroz (színész) és Oleg Vasziljev (háromszoros európai és világbajnok, a Szovjetunió sportja mestere). Daria korábban részt vett az első csatorna ("Two Stars") egy másik projektjében, de Oleg számára a debütáló "jégkorszakban" való részvétel volt. Bár a döntőben való nyertes esélye nehéz felmérni.

2. Andrei Burkovsky (színész) és Tatiana Navka (olimpiai bajnok, háromszoros európai bajnok, kétszeres világbajnok). Tatyana az egyik legtapasztaltabb gördeszkás mindazok között, akik részt vesznek a "Jégkorszak 2016" kiállításon. Korábban második és harmadik szezonban partnerként vett részt partnerekkel, a jégkorszak 3. és 4. évadjának döntőse volt. A párnak tényleges esélye van a győzelemre.

3. Natalia Medvedeva (színésznő) és Maxim Stavisky (kétszeres világbajnok, többszörös díjas európai bajnokságok). Maxim és partnere elérte a jégkorszak második évadának végét, és a legromantikusabb pártként ismerkedtek meg. Nyerni kell a közönség támogatásával.

4. Alexander Vitalievich Sokolovsky (színész) és Adeline Sotnikova (négyszeres orosz bajnok, olimpiai bajnok). Az Adeline elfogadta a "Ice Age 2016" új szezonban való részvételre szóló meghívást. Az 5. évadban a zsűri tagja volt. Korábban nem lovagolt párban, de ez nem csökkenti a pár esélyét a "jégkorszak" végső nyerésére.

5. Irakli Pirtskhalava (énekes) és Jan Khokhlov (a páros korcsolyázó világbajnokság bronzérmese, az Oroszországi Sportok tiszteletbeli mestere). Yana részt vett a jégkorszak 4. és 5. évadjában, de a standokkal nem tudott eljutni a döntőbe. Míg a párosnak kevés esélye van a győzelemre.

6. Julianna Karaulova (énekes) és Maxim Trankov (páros korcsolyázás: négyszeres európai bajnok, a világbajnokság kétszeres ezüstérmese). Maxim számára az első "jégkorszakban" 2016-ban mutatkozott be a showban. A párnak minden esélye van a győzelemre.

7. Ekaterina Barnabas (színésznő) és Maxim Marinin (páros korcsolyázás: kétszeres világbajnok, Európa és Oroszország többszörös bajnoka). Maxim a "Jégkorszak" (1. és 2. szezon (finalist), 4. és 5. szezon (3. hely) "tapasztalt résztvevője"), de a párt még nem nyert.

8. Daniil Spivakovsky (színész) és Oksana Domnina (páros korcsolyázás: világbajnok, kétszeres európai bajnok, a Grand Prix sorozat győztese). A párosnak nagy esélye van arra, hogy elérje a "Jégkorszak 2016" szezont, és nyerjen, mert a 4. és az 5. szezonban Oksana és a partnerek vették az első helyet.

9. Aglaya Tarasova (színész) és Alexei Tikhonov (páros korcsolyázás: világbajnok, kétszeres európai bajnok). Alexeyvel együtt a partnerek mindig a "jégkorszak" döntőjébe mentek (kivéve az 5. szezonot). Talán Aglayával együtt ő is győzelmet arat.

10. Anzhelika Kashirina (színésznő) és Roman Kostomarov (páros korcsolyázás: kétszeres világbajnok, háromszoros európai bajnok, a Grand Prix döntő győztese). A "Jégkorszak" projekt állandó résztvevője: a 2. és a 4. szezon döntője, az 1. és a 3. szezon győztese.

11. Vasiliev Viktor (színész, TV-műsorvezető) és Albena Denkova (kétszeres világbajnok, többszörös díjas európai bajnokságok). Az Albena részt vett a "jégkorszak" minden évszakában, a 4. szezonban a harmadik helyezett a partnerrel. Még nem sikerült megnyerni.

12. Julia Baranovskaya (TV műsorvezető) és Maxim Shabalin (páros korcsolyázás: világbajnok, kétszeres európai bajnok, a Grand Prix sorozat győztese). Maxim a 4. jégkorszakban részt vett. Juliával együtt világos párnak bizonyultak a "Jégkorszak 2016" szezonban. Valószínűleg a párt győzelmet kíván.

13. Anatoly Rudenko (színész) és Margarita Drobiazko (a Világ- és Európa-bajnokság nyertese, Litvánia többszörös bajnoka). Margarita rendszeres résztvevője a "Jégkorszak" projektnek, az 5. évadban a második helyezett a partnerrel, még nem tudott nyerni.

14. Evgenia Cregezhde (színész) és Povilas Vanagas (a Világ- és Európa-bajnok győztese, Litvánia többszörös bajnoka). A korcsolyázó részt vett a "jégkorszak" minden évszakában, a harmadik pedig a harmadik helyen végzett. Míg a győzelem esélyeit nehéz felmérni.

15. Mikhail Gavrilov (színész) és Tatiana Totmyanina (páros korcsolyázás: olimpiai bajnok, többszörös európai bajnok, kétszeres világbajnok). A jégkorszak szinte minden évszakának tagja volt, de nem tudott nyerni.

16. Alexei Serov (énekes) és Maria Petrova (páros korcsolyázás: világbajnok, Oroszország, kétszeres európai bajnok). A "jégkorszak" első két évszakának résztvevője. A páros a közönség támogatásának köszönhetően győzelmet nyerhet.

"Ice Age 2016": ki jön el a döntőbe

A szabályok és a koncepció a show "jégkorszak 2016" változatlan maradt. A győztest a zsűri és a közönség határozza meg. Heti, a bírák megnézik azokat a számokat, amelyekkel a párok teljesítenek. A "Jégkorszak" zsűrije, amelyet Tatyana Tarasova vezet, értékeli a partnerek technikáját és művészeteit. Két pár, akik a legalacsonyabb pontokat szerezték, jelöltek a repüléshez. A nézők megtekinthetik őket. A "jégkorszakban" a nézők elismerése gyakran segített a pároknak a hat legerősebb belépésére.

Melyik páros nyer a "jégkorszakban 2016-ban"? Az előzetes előrejelzést már az első két szakaszban lehet megadni. A végső, a nézők nagyobb valószínűséggel látnak pár Navka / Burkovsky, Baranovskaya / Shabalin, Totmianina / Gavrilov. Nagyon valószínű, hogy győzelmet aratnak. Nem rossz nyilvánultak meg a szezonban "Ice Age 2016" "újoncok" projekt Sotnikov / Sokolovsky, Karaulova / Trankov és Moroz / Vasiliev. Az utolsó párban a partnerek a projekt előtt csúcsosak voltak, de végül nagyon jól teljesítettek és képesek voltak a "jégkorszak" zsűrijének dicsérni. Dariát és Oleget Tatyana Tarasova dicsérte. Talán a páros "felbukkan" a győzelemre. Pletykák szerint Burkovszkij és Gavrilov jégkorongban vettek részt, mielőtt részt vettek a "jégkorszakban", így nagyon magabiztosak és valószínűleg eljutnak a döntőbe. Ezzel szemben Pritskhalava és Rudenko először csak a "jégkorban" gördeszkázott, ami hatással volt a pontok összegére. Catherine jó koreográfiai előkészülete ellenére a Barnabas / Marinin pár is meggyőzően nyilatkozott a "jégkorszak" első szakaszában. Nem valószínű, hogy az utóbbi három páros képes lesz győzelmet szerezni a showban.

A "jégkorszak 2016" döntője: ki fog nyerni a közönség szemszögéből

Mielőtt a "jégkorszak" fináléja még mindig messze van, a közönség azonban aktívan támogatja a résztvevőket. Jelenleg a legtöbb néző megnyeri a Sotnikova / Sokolovsky és Stavisky / Medvedev párokat. A párok Totmianina / Gavrilov, Petrova / Serov, Drobiazko / Rudenko aktívan támogatják. A fennmaradó tagjai a "jégkorszak" még nem szerzett egy nagy sereg rajongók.

Hol nézheti online az összes kérdést és a végső a show "Ice Age 2016"

A "jégkorszak" összes közvetítése, és online megtekinthető az első csatorna helyén. A végső, a nyertesek bejelentése, a legjobb pillanatok és mindazok, amelyek a színfalak mögött történnek, szintén megtekinthetők a hivatalos honlapon.

Írja meg a megjegyzéseket, hogy melyik párosban fogsz megnyerni a "Jégkorszak 2016" című kiállításon az 1. csatornán

Szavazz a kedvenc pártodra, ossza meg észrevételeit és ossza meg előrejelzéseit, aki lesz az új szezon "Ice Age 2016" győztese.